Gas Burner Two-Stage factory and suppliers | Renaissance

Burner Gas dy faza

Përshkrim i shkurtër:

M-17GRF, M-20GRF, M-30GRF, M-35GRF, M-40GRF, M-50GRF, M-100GRF, M-120GRF, M-150GRF, M-200GRF, M-250GRF, M-300GRF, M-350GRF, M-400GRF

Të burners seri M, burners mekanike dhe elektrike integrimit të cilat përdorimi i gjerë kaldajave me avull, kaldaja ngrohjen e ujit, ngrohjes kryerjen sobë naftës, gjenerator direkt-shkarkuar, litium bram me ajër të kondicionuar bimore dhe ngrohje të tjera industriale dhe thante pajisjeve sobë, janë projektuar nga avancuar teknologji djegie në botë dhe të konsultohet standardin EN267 dhe standardin kombëtar interr- në gjendje të gëzuar.


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  51

  Të dhënat teknike

   model max prodhimit. min e prodhimit. gazit presion gazi furnizimi me energji elektrike motor Paketimi Size peshë
  KW Kcal / h x 104 KW Kcal / h x 104

  mbar

  V KW L x P x H mm kg
  M-17GRF 168 14.5 69 6

  20-200

  230V / 50Hz 0.15

  580 × 460 × 340

  15
  M-20GRF 200 17.2 50 5

  20-200

  0.37

  840 x 530 x 450

  27
  M-30GRF 300 25.9 60 5.2

  20-200

  0.37

  940 x 540 x 450

  43
  M-35GRF 358 30.9 90 7.8

  20-200

  0.37

  990 x 540 x 450

  46
  M-40GRF 425 36.6 185 16

  30-300

  380V / 50Hz 0.37

  900 x 650 x 450

  76
  M-60GRF 738 63.6 248 21.4

  30-300

  1.1

  1000 cm x 760 550

  108
  M-100GRF 995 85.8 280 24

  30-300

  1.1

  1000 cm x 760 550

  110
  M-120GRF 1200 103.5 350 30

  30-300

  1.5

  1050 × 850 × 580

  120
  M-150GRF 1428 123 414 35.7

  30-300

  2.2

  1150 cm x 850 650

  144
  M-200GRF 2000 175 490 42

  40-300

  3.0

  1400 × 1080 × 800

  306
  M-250GRF 2500 220 590 50.9

  40-300

  7.5

  1400 × 1080 × 800

  310
  M-300GRF 2982 257 657 57

  40-300

  7.5

  1500 × 1080 × 800

  324
  M-350GRF 3500 300 924 80

  40-300

  7.5

  1500 × 1080 × 800

  330
  M-400GRF 3950 340 924 80

  40-300

  9.0

  1500 × 1080 × 800

  350

  Një / dy faza kurbë diagram

  1639

  dimensionet e përgjithshme

  1753

  856

  model A B C D E F L mm Madhësia mes vrima instalimit Nφmm M NO.
  mm gjerësia mm lartësi mm Gjatësia Gjatësia e mm tub shpërthim diametër φmm Head φmm Cylinderdiameter
  M-450GS / M 962 740 1540 335 290 320

  400

  330 M16 1
  M-550GS / M 965 780 1660 399 350 380

  480

  390 M16 1
  M-650GS / M 1125 1075 1645 430 480 470

  550

  500 M16 2
  M-1000GS / M 1230 1094 1670 430 480 470

  550

  500 M16 2

  "N" do të thotë madhësia e vrimë në dhomën.

  model A B C D E

  F

  madhësia L mmThe mes vrima instalimit Nφmm M NO.
  Widthmm Heightmm Lengthmm Gjatësia e
  shpërthimit tubemm
  φmmHead
  diametër
  φmm
  cilindër
  diametër
  min max
  M-3G 245 270 410 50-105 90

  90

  130 155 95 M8

  1

  M-6G 245 271,5 410 50-105 90

  90

  130 155 100 M8

  1

  M-11g M-11TG 245 271,5 475 90-150 108

  90

  130 155 120 M8

  1

  M-17g M-17TG 350 350 650 80-200 108

  95

  130 155 120 M8

  2

  M-20G 475 365 740 120-280 135

  114

  170 206 140 M10

  3

  M-30g M-30TG 475 365 835 170-300 135

  135

  200 244 145 M12

  3

  M-35G M-35TG 475 365 925 130-350 155

  135

  200 244 165 M12

  3

  M-40G M-40TG 470 397 1100 150-330 155

  135

  200 244 165 M12

  3

  M-50g 475 397 1150 150-350 155

  135

  200 244 165 M12

  3

  * M-60g * M-60TG 560 485 1270 170-400 205

  160

  233 190 M12

  4

  * M-100G 560 485 1330 240-460 230

  160

  233 190 M12

  4

  * M-100TG 560 485 1330 220-440 270 195 276 220 M16

  4

  * M-120g 590 500 1400
  * M-150g 655 587 1500 220-440 270

  195

  276 220 M16

  4

  * M-150TG 655 587 1500 300-600 320 220 339 240 M16

  4

  * M-200G 830 730 1850
  * M-250G 875 730 1850 300-600 320

  220

  339 240 M16

  4

  M-250TG 875 730 1850 275-450 356 275 480 510 390 M20

  5

  M-300g 875 757 1850
  M-350g 880 757 1850 275-450 356

  275

  480 510 390 M20

  5

  M-400g 880 760 1850 275-450 356

  275

  480 510 390 M20

  5

  "N" do të thotë madhësia e vrimë në dhomën.
  Kur "E" është më i madh se "N", përveç pa derë furance në këtë bojler, ju lutemi të hapur vrimë "N" më të madhe se "E" dhe kanë nevojë për një fllanxhë ekstravagante për të instaluar ndezjes. Kontakt shes Zyra nëse nevojë për ndonjë më shumë detaje.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!