EBURN, меѓународна познатиот бренд, кои се специјализирани во истражување и развој на видови на горилникот (Low NOx) и режач резервни делови. како лидер на професионални режач и режач резервни производство Ние се снабдуваат до датумот термални решенија во светот. Ние сме чување простор со глобалната најновите топлинска технологија, висока ефикасност професионални технологија за истражување и развој и производство тим, премногу продажбата и сервисна мрежа, Сите овие супериорност ќе ни прави ...

Прочитај повеќе

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!